Telefon
WhatsApp
MHP Lideri Devlet Bahçeli, Gölbaşı Belediye Başkanı'nın kızının düğününde nikah şahidi oldu

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Gölbaşı Belediye Başkanı Ramazan Şimşek'in kızı Ece Şimşek ile Muharrem Türker çiftinin düğününde nikah şahidi oldu. Bahçeli'ye, MHP Genel Başkan Yardımcısı Mevlüt Karakaya ve Yargıtay Cumhuriyet Başsavcısı Bekir Şahin eşlik etti. Düğüne Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan da mutluluklar dilediği bir mesaj gönderdi.
MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Gölbaşı Belediye Başkanı Ramazan Şimşek'in kızı Ece Şimşek ile Muharrem Türker çiftinin düğününde nikah şahidi oldu.

Devlet Bahçeli, Ece Şimşek ile Muharrem Türker'in düğününe katılarak çiftin nikah şahitliğini yaptı. Nikahı ise gelinin babası Gölbaşı Belediye Başkanı Ramazan Şimşek'in kıydı. Bahçeli'ye, MHP Genel Başkan Yardımcısı Mevlüt Karakaya ve Yargıtay Cumhuriyet Başsavcısı Bekir Şahin eşlik etti. Genç çiftin düğününe Ülkü Ocakları Ankara İl Başkanı Abdullah Yüksel, MHP Ankra İl Başkanı Alparslan Doğan, çok sayıda milletvekili, iş adamı ve davetliler katıldı.Düğüne Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan da mutluluklar dilediği bir mesaj gönderdi.

Anasayfa Reklam Alanı 1 728x90

0 Yorum

Henüz Yorum Yapılmamıştır.! İlk Yorum Yapan Siz Olun

Yorum Gönder

Lütfen tüm alanları doldurunuz!

300 X 250 Reklam Alanı

Reklam

300 X 250 Reklam Alanı

Yazarlarımız

Ankara Nöbetçi Eczaneler

Sidebar Alt Kısım İkili Reklam Alanından İlki 150x150
Sidebar Alt Kısım İkili Reklam Alanından İlki 150x150

E-Bülten Aboneliği