Telefon
WhatsApp
Ülkü Ocakları Genel Başkanı Ahmet Yiğit Yıldırım: Kurban Bayramı birlik ve beraberliğimizin harcıdır

Ülkü Ocakları Genel Başkanı Ahmet Yiğit Yıldırım, Kurban Bayramı dolayısıyla yayımladığı mesajda, bayramın hatırlamanın, hatırlanmanın ve hakkaniyetle bölüşmenin bereketi olduğunu vurguladı. Yıldırım, bayramlarda gösterilen fedakârlık ve dayanışmanın, milli birlik ve beraberliğimizi güçlendirdiğini belirtti.

FEDAKÂRLIK VE DAYANIŞMANIN ÖNEMİ

Yıldırım, bayramlarda gösterilen fedakârlık ve dayanışma ruhunun toplumumuzun sağlam bir temele oturmasına ve milli birlik ve beraberliğimizin güçlenmesine katkıda bulunduğunu ifade etti. "Ankara’dan uzatılan elin tüm gönüllere ulaşacağı, İstanbul’dan uzatılan ikramın Hatay’da paylaşılacağı, Anadolu’da yapılan yardımların Türk Dünyası’na ve tüm mazlumlara nefes olacağı" şeklinde konuşan Yıldırım, ortak kader ve ortak gelecek anlayışının Türk ve Türkiye yüzyılı vizyonuna ulaşacağını kararlılıkla vurguladı.

BAYRAM KUTLAMASI

Yıldırım, mesajının sonunda, "Bu vesileyle kurbanlarınızın Allah katında kabul olmasını niyaz ediyor, başta şehit ailelerimiz ve gazilerimiz olmak üzere, vatanımızın ve gönül coğrafyalarımızın her köşesinde yaşayan Türk-İslam aleminin, bu mübarek günlerini en içten duygularımla kutluyor, bayram sevincinin her yuva ve kalpte hissedilmesini diliyorum" ifadelerini kullandı.

Yıldırım, mesajında şunları kaydetti:

“Kurban Bayramı hatırlamanın, hatırlanmanın ve hakkaniyetle bölüşmenin bereketidir.

Allah’ın adıyla kesilen her kurban, uzatılan her el  birliğimizin ve dirliğimizin harcıdır.

Bayramlarda gösterdiğimiz fedakârlık ve dayanışma ruhu, toplumumuzun sağlam bir temele oturmasına ve mîlli birlik ve beraberliğimizin güçlenmesine katkıda bulunur.

Ankara’dan uzatılan elin tüm gönüllere ulaşacağı, İstanbul’dan uzatılan ikramın Hatay’da paylaşılacağı, Anadolu’da yapılan yardımların Türk Dünyası’na ve tüm mazlumlara nefes olacağı böylelikle ortak kader ve ortak gelecek anlayışımızın Türk ve Türkiye yüzyılı vizyonuna ulaşacağını kararlılıkla vurguluyorum.

Bu vesileyle kurbanlarınızın Allah katında kabul olmasını niyaz ediyor, başta şehit ailelerimiz ve gazilerimiz olmak üzere, vatanımızın ve gönül coğrafyalarımızın her köşesinde yaşayan Türk-İslam aleminin, bu mübarek günlerini en içten duygularımla kutluyor, bayram sevincinin her yuva ve kalpte hissedilmesini diliyorum.”

Anasayfa Reklam Alanı 1 728x90

0 Yorum

Henüz Yorum Yapılmamıştır.! İlk Yorum Yapan Siz Olun

Yorum Gönder

Lütfen tüm alanları doldurunuz!

300 X 250 Reklam Alanı

Reklam

300 X 250 Reklam Alanı

Yazarlarımız

Ankara Nöbetçi Eczaneler

Sidebar Alt Kısım İkili Reklam Alanından İlki 150x150
Sidebar Alt Kısım İkili Reklam Alanından İlki 150x150

E-Bülten Aboneliği